ВАКАНСИИ

Менеджер по привлечению новых клиентов (удаленная работа)

Обязанности:

Основная задача: поиск и привлечение новых клиентов для размещения рекламы в газете «Среди Вершин».

Для решения этой задачи Вы будете

  • Связываться с потенциальными клиентами посредством телефонной связи и личных встреч.
  • Отправлять коммерческие предложения;
  • Доводить клиентов до оплаты за рекламное размещение;
  • Подготавливать отчётность о проделанной работе.

Требования:

  • Вы любите общение с людьми.
  • Уверенно разговариваете по телефону;
  • Нравится сталкиваться с новыми интересными задачами и находить решение, у вас гибкий ум;
  • Можете формулировать задачи, правильно излагаете мысли и видите, как эффективно решить стоящие перед вами задачи;
  • Нравится учиться и развивать свои профессиональные качества, готовы расти вместе с компанией;
  • Уверенный пользователь ПК;
  • Большим преимуществом для соискателя будет опыт работы в продаже рекламы.

Условия:

  • 100% Удалённая работа;
  • Прозрачная система мотивации: оклад + процент от оборота проданной рекламы. Потолка нет!
  • Выплата зарплаты 1 раза в месяц.
  • 8 часовой рабочий день. График 5/2.
  • Испытательный срок 3 месяца;

Заинтересовала вакансия? Делай отклик сейчас!

Напишите нам в разделе «Письмо в Редакцию», ИЛИ ПОЗВОНИТЕ ПО ТЕЛЕФОНУ: 89193599744

24 комментария для “ВАКАНСИИ

  • 27.01.2023 в 00:40
    Постоянная ссылка

    Hejka możesz mi mówić Wincenty. Kredyty zdobędziesz nawet w 15 min. W chwili obecnej moim miejscem zamieszkania jest piękne miasto Pułtusk. Kredyty w Polsce- wsparcie pełnomocnika dla najmniej zarabiających.

  • 26.01.2023 в 19:23

    Siemaszka według dowodu osobistego moje imię to Borys. Kredyty- odpowiem na wszystkie pytania z nim związane. W tym momencie moim miejscem zamieszkania jest bogate miasto Kraśnik. Kredyty w Polsce- w jakim wypadku i na jakich zasadach jest realny.

  • 26.01.2023 в 14:50

    Helloł stryj wybrał dla mnie imię Bonifacy. Kredyty nie musi być zagmatwany. W tym momencie moim miejscem bytowania jest bogate miasto Marki. Kredyty w Polsce to sposobność na wydostanie się z pętli długu.

  • 26.01.2023 в 05:34

    Cześć i czołem możesz mi mówić Edward. W mojej pracyKredyty to baza do rozwiązania finansowych problemów. W chwili obecnej moim miejscem zamieszkania jest malownicze miasto Sosnowiec. Kredyty w Polsce a kwestia skargi pauliańskiej.

  • 20.01.2023 в 03:24

    Powitać możesz mi mówić Czesiek.Adwokat Rzeszów o sto osiemdziesiątstopni zmieni Twoje finanse, napisz do mnie.W tej chwili moim miejscem przebywania jestzachwycające miasto PruszczGdański. Adwokat Rzeszów w Polsce a kwestia skargi pauliańskiej.

  • 18.01.2023 в 22:54

    Witaj nazywam się Adi.W mojej pracy Adwokat Rzeszów to baza do rozwiązania finansowych problemów.Obecnie moim miejscem bytowania jesthistoryczne miasto Tuczno. Adwokat Rzeszów w Polsce transformuje życie tysięcy mieszkańców nazego państwa.

  • 06.01.2023 в 16:44

    Siemasz noszę imię Janusz. Jestem doradcą- konsolidacja chwilowek nie posiada dla mnie zagadek. Obecnie moim miejscem bytowania jest urokliwe miasto Kielce. konsolidacja chwilowek bez zdolnosci w Polsce a posiadanie spółek prawa komercyjnego.

  • 05.01.2023 в 05:48

    Hejka jestem znany pod imieniem Nikoś. konsolidacja chwilówek przeobrazi Twoje życie. Na czas dzisiejszy moim miejscem egzystencji jest cudowne miasto Ostrów Wlkp. konsolidacja chwilówek przez internet w Polsce- ile syndyk będzie mi zabierał.

  • 05.01.2023 в 04:16

    Czołem wołają na mnie Sylwek. Jestem doradcą prawnym i uczyniłem już kilkadziesiąt upadłości konsumenckich. W tej chwili moim miejscem zamieszkania jest ultranowoczesne miasto Strzelin. konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online w Polsce- ranking najkorzystniejszych ogłoszeń z branży.

  • 05.01.2023 в 02:17

    Sie macie noszę śliczne imię Eugeniusz. szybka konsolidacja chwilówek- wszystko co rozumieć powinieneń. W tej chwili moim miejscem przebywania jest znane miasto Kutno. online konsolidacja chwilówek w Polsce- jak nie dać się oszukać pośrednikom.

  • 04.01.2023 в 23:00

    Sie macie nadano mi imię Igor. konsolidacja chwilowek bez zdolnosci jeszcze nigdy nie był tak łatwy w dostaniu. W tym momencie moim miejscem przebywania jest znane miasto Bielsk Podlaski. konsolidacja chwilowek przez internet w Polsce to pomoc dla nadto zadłużonych.

  • 04.01.2023 в 19:51

    Cze moi rodzice dali mi na chrzcie imię Miron. Jestem doradcą- konsolidacja chwilówek bez zdolności nie posiada dla mojej osoby zagadek. Obecnie moim miejscem zamieszkiwania jest prężnie rozwijające się miasto Uniejów. gdzie konsolidacja chwilówek w Polsce- wzór wniosku o ogłoszenie upadłości.

  • 04.01.2023 в 17:20

    Czecho podobnie jak wybitny pisarz nazywam się Damian. najtańsza konsolidacja chwilówek- zapytaj jak Ci mogę przynieść ulgę. Obecnie moim miejscem zamieszkiwania jest atrakcyjne dla studentów miasto Brwinów. szybka konsolidacja chwilówek w Polsce a posiadanie przedsiębiorstw prawa handlowego.

  • 04.01.2023 в 07:21

    Sie macie noszę cudowne imię Piotrek. konsolidacja chwilówek online- zadaj mi zapytanie, odpowiem prędko. Obecnie moim miejscem egzystencji jest zadbane miasto Żmigród. konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online w Polsce- czyli jak w naturalny sposób poradzić sobie z zadłużeniami.

  • 04.01.2023 в 03:21

    Ave wołają na mnie Igor. konsolidacja chwilówek warszawa- zasadnicze wyjście dla zadłużonych. Obecnie moim miejscem egzystencji jest imponujące miasto Grudziądz. szybka konsolidacja chwilówek w Polsce zbiera swoje zasłużone żniwo.

  • 03.01.2023 в 22:26

    Ave nazywam się Igor. W mojej pracy szybka konsolidacja chwilówek to fundament do rozwiązania finansowych problemów. Na czas dzisiejszy moim miejscem zamieszkiwania jest artystyczne miasto Giżycko. konsolidacja chwilowek w Polsce- sprawdź czy Ty także będziesz mógł sfinalizować.

  • 25.12.2022 в 01:36

    Sie macie moje imię to Przemysław. Upadłość konsumencka- vademecum tematu znajdziesz u mnie. Obecnie moim miejscem zamieszkania jest wielokulturowe miasto Sianów. Adwokat Rzeszów w Polsce- adwokat radzi w jaki sposób wykonać.

  • 23.12.2022 в 16:25

    Siemano podobnie jak znany scenograf nazywam się Radosław. Adwokat Rzeszów to temat w którym czuję się najkorzystniej. W tym momencie moim miejscem egzystencji jest czyste miasto Czersk. Adwokat Rzeszów w Polsce zbiera swe zasłużone żniwo.

  • 21.12.2022 в 04:30

    Siemuchno moje pierwsze imię to Bruno. Adwokat Rzeszów- nie musisz posiadać majątku. Na czas dzisiejszy moim miejscem zamieszkania jest atrakcyjne dla studentów miasto Kolbuszowa. Adwokat Rzeszów w Polsce-ile pieniędzykosztuje złożenie podania.

  • 20.12.2022 в 05:52

    Dżem dobry podobnie jak znany chodziarz nazywam się Wacław. Upadłość konsumencka- pomogę Ci ją niezawodnie zrealizować. W chwili obecnej moim miejscem zamieszkania jest artystyczne miasto Kościan. Adwokat Rzeszów w Polsce- ile pieniędzy syndyk będzie mi obcinał.

Обсуждение закрыто.